Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother DCP-J562DW Visas vaizdas

Brother DCP-J562DW

Spausdinimo greitis: iki 27 ppm nespalvotai ir 23 ppm spalvotai. Automatinis dvipusis spausdinimas. Spalvotas skenavimas, kopijavimas. Integruota belaidžio ryšio plokštė (WI-FI). Juodo rašalo resursas: 550 kopijų. Spalvinio rašalo resursas: 550 kopijų. NEBEGAMINAMAS. Jį pakeitė Brother DCP J572DW.

Smulkiau

DCPJ 562DW

12 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

 • Ekonomiškas spausdinimas  DCP-J562DW aprūpintas ekonomiško spausdinimo funkcijomis, kurios leidžia sumažinti išlaidas. Pavyzdžiui, galimybė naudoti didelės išeigos atskiras kasetes, su kuriomis galima atspausdinti iki 550 nespalvotų ir spalvotų lapų, dvipusio spausdinimo funkcija ir rašalo taupymo režimas. (Apytikslė kasetės išeiga deklaruojama pagal ISO/IEC 2471)

  Laiką taupantys spausdinimo greičiai

  Spausdindami iki 12 nespalvotų arba 6 spalvotų atvaizdų per minutę greičiu (pagal ISO/IEC 24734), galite spausdinti greičiau, tuo pačiu išlaikydami profesionalią kokybę.


   

  Kompaktiškas dydis

  Sujungdamas spausdinimo, kopijavimo ir skenavimo galimybes su įvairiomis ryšio funkcijomis, DCP-J562DW yra kompaktiškas rašalinis spausdintuvas, kuris atitinka Jūsų kasdienius poreikius.   

   

  Sustiprintas ryšys

  DCP-J562DW naudoja belaidį ryšį, kad galėtumėte lengvai prisijungti ir dalintis informacija savo belaidžiame tinkle. Taip pat galite naudoti iPrint&Scan, Apple AirPrint arba Google Cloud Print programėles, kad galėtumėte spausdinti ir skenuoti tiesiai iš savo iPhone, iPad, Android arba Windows Phone įrenginio. Savo spausdintuvu galite tiesiogiai prisijungti prie interneto, kad galėtumėte skenuoti į arba spausdinti iš Google Docs, Facebook, Dropbox ir EVERNOTE, naudodami 6,8 cm spalvotą liečiamą ekraną.


  Draugiškas aplinkai

  DCP-J562DW modelis atitinka griežtus German Blue Angel, Nordic Swan ir Energy Star aplinkosaugos standartus. Tai reiškia, kad daugiafunkcinis prietaisas yra klasifikuojamas, kaip ypatingai taupantis energiją. Be to, 4 atskirai keičiamos rašalo kasetės reiškia, kad Jūs galite padėti apsaugoti aplinką ir savo piniginę tuo pačiu metu.


SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių