Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother MFC-J480DW Visas vaizdas

Brother MFC-J480DW

Spausdinimo greitis - iki 33 ppm nespalvotai ir 27 ppm spalvotai. Automatinis dvipusis spausdinimas. Spalvinis skenavimas, kopijavimas ir faksas. Integruota belaidžio ryšio plokštė (Wi-Fi). Automatinis dokumentų tiektuvas. Juodo rašalo resursas: 550 lapų. Spalvinio rašalo resursas: 550 lapų. NEBEGAMINAMAS.

Smulkiau

MFCJ 480DW

Ekonomiškas spausdinimas

MFC-J480DW leidžia sutaupyti su didelės išeigos atskiromis kasetėmis, su kuriomis galima atspausdinti iki 550 nespalvotų ir spalvotų lapų. Tokios funkcijos, kaip dvipusis spausdinimas ir rašalo taupymo režimas padės sumažinti Jūsų bendrąsias išlaidas. (Apytikslė kasetės išeiga deklaruojama pagal ISO/IEC 2471)


Laiką taupantys greičiai

Užtikrindamas iki 12 nespalvotų arba 6 spalvotų atvaizdų per minutę greitį (pagal ISO/IEC 24734), šis kompaktiškas rašalinis spausdintuvas suteikia greitą spausdinimą, tuo pačiu išlaikydamas profesionalią kokybę.


Sustiprintas ryšys

Aprūpintas belaidžiu ryšiu MFC-J480DW leidžia Jums lengvai prisijungti prie tinklo ir dalintis informacija jame. Taip pat galite naudoti Print&Scan, Apple AirPrint arba Google Cloud Print programėles, kad galėtumėte spausdinti ir skenuoti tiesiai iš savo iPhone, iPad, Android arba Windows Phone įrenginio Savo spausdintuvu galite prisijungti prie interneto, kad galėtumėte skenuoti į arba spausdinti iš Google Docs, Facebook, Dropbox ir EVERNOTE.


 

Lengvai kopijuokite, skenuokite ir siųskite kelių lapų faksogramas

Naudingas automatinis dokumentų tiekiklis (ADT) leidžia išvengti laukimo, nes Jums nereikia keisti lapų, kai kopijuojate, skenuojate ar siunčiate faksu kelių lapų dokumentus.Kompaktiškas dydis

Stilingas ir kompaktiškas MFC-J480DW modelis sujungia spausdinimo, kopijavimo, skenavimo ir faksavimo funkcijas su daugybe ryšio funkcijų, siekiant patenkinti Jūsų kasdienius poreikius.


Draugiškas aplinkai

MFC-J480DW modeliui buvo suteikti German Blue Angel, Nordic Swan ir Energy Star aplinkosaugos sertifikavimo standartai. Tai reiškia, kad šis daugiafunkcinis prietaisas yra klasifikuojamas, kaip ypatingai taupantis energiją. Be to, 4 atskirai keičiamos rašalo kasetės leidžia apsaugoti aplinką ir savo piniginę tuo pačiu metu.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu