Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother MFC L9570CDW Visas vaizdas

Brother MFC L9570CDW

Spausdinimo greitis-  31 ppm. Spalvinis spausdinimas, skenavimas ir kopijavimas. Faksas. Operatyvioji atmintis: 1024 MB. Automatinis dvipusis spausdinimas/skenavimas/kopijavimas. 80 lapų automatinis dokumentų tiektuvas. Integruota laidinio tinklo plokštė (Ethernet). Integruota belaidžio tinklo plokštė (Wi-Fi). Juodo tonerio resursas: 9000 lapų. Spalvinio tonerio resursas: 9000 lapų.

Smulkiau

Brother MFC L9570CDW

1 208,79 €
Kaina su PVM

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

 •  

  Didinkite darbo pajėgumą

  Naujasis greitai dirbantis MFC-L9570CDW modelis leis Jums paprastai pagerinti efektyvumą ir produktyvumą. Pagerintas dokumentų nuskaitymas ir 80 lapų automatizuotas dokumentų tiektuvas leis Jums greitai ir paprastai nuskaityti dokumentus tiesiai į debesiją arba Jūsų tinklą. Mygtuko paspaudimu galėsite sureguliuoti jutiklinį ekraną pasirinkdami laiką taupančias greitąsias nuorodas, o ilgesnio vartojimo kasetės reiškia didesnį darbo našumą ir mažiau laiko praleisto keičiant dažus. Augant Jūsų verslui, MFC-L9570CDW modelis gali augti su Jumis - padidinami apatiniai ir bokštiniai popieriaus dėklai didina produktyvumą.

   

   

  Daugiau saugumo

  Pažangios MFC-L9570CDW* modelio saugumo galimybės užtikrins visišką spausdintuvo kontrolę. Galite pagerinti duomenų apsaugą tinklo vartotojų atpažinimo funkcija apribodami prieigą prie įrenginio, o funkcijų blokavimas leis Jums slaptažodžiu apsaugoti tam tikras įrenginio funkcijas. Be to, NFC skaitytuvą galima sujungti su saugaus spausdinimo funkcija, leidžiančia vartotojams spausdinti dokumentus iš bet kurio pasirinkto įrenginio perbraukiant ID kortele arba įvedant PIN kodą.

  (*Įskaitant MFC-L9570CDW, MFC-L9570CDWT modelius)

   

  Didesnis patikimumas

  Sukurti dirbti ilgiau ir našiau, Brother naujausi spalvoti lazerinių spausdintuvų modeliai buvo pakeisti ir sukonstruoti taip, kad būtų dar lankstesni ir atsparesni. 

   

   

  Valdykite spausdinamus dokumentus

  Tikrieji spausdinimo technologijų sprendimai apima daugiau nei techninę įrangą. Mes žinome, kaip svarbu kontroliuoti spausdinimo išlaidas. Su PrintSmart CostControl tai nesudėtinga. Žinosite, kurie darbuotojai kokius dokumentus spausdina, tai leis jums lengviau planuoti biudžetą - galėsite nustatyti spausdinimo kvotas ir gerinti atskaitingumą. Gausite spausdinimo duomenis iš prijungtų įrenginių ir daugiau žinosite apie išteklių panaudojimą biure.

   

   

  Tausojantys aplinką

  Brother naujausi spalvotų lazerinių spausdintuvų modeliai atitinka daugelį aplinkos apsaugos standartų, įskaitant vokišką Blue Angel, šiaurės šalių Swan ir Energy Star. Todėl Jūsų verslas bus ne tik efektyvesnis, jis taip pat taupys energiją, mažins poveikį aplinkai ir Jūsų išlaidas. 

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių