Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother DCP-L3550CDW Visas vaizdas

Brother DCP-L3550CDW

A4 spalvotas spausdinimas, kopijavimas, skenavimas. Automatinis dvipusis spausdinimas. Spausdinimo greitis: 18 PPM. Laidinis ETHERNET tinklas. Belaidis WIFI tinklas. Juodo tonerio resursas: 3000 kopijų. Spalvinių tonerių resursas: 2300 kopijų. Originalių tonerių (4 kasetės) komplekto kaina- 300 EUR+PVM. Neoriginalių - 165 EUR+PVM. 

Smulkiau

DCP-L3550CDW

Pasiekiamumas: Turime sandėlyje! Pristatymas 1- 2 darbo dienos

Dėmesio: Paskutinė prekė sandelyje!

319,00 €
Kaina su PVM

14 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Naudodamiesi DCP-L3550CDW modeliu be vargo spausdinkite, kopijuokite ir nuskaitykite. Sukurtas taip, kad jį patogu laikyti ant darbo stalo ir naudoti namuose bei nedideliuose biuruose. Šis "trys viename" aparatas pasižymi daugybe funkcijų, be to, siūlo didelį lankstumą viename tyliame ir kompaktiškame įrenginyje.

 

  • Spausdinimo greitis iki 18 lapų per minutę
  • Automatinis 2-pusis spausdinimas
  • 9,3 cm skersmens spalvotas jutiklinis ekranas
  • Belaidis ir laidinis tinklas
  • 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas
  • Pridedamos dažų kasetės - J: 1000 lapų*, CMG: 1000 lapų kiekviena (*Apytikslis kasečių našumas nurodomas remiantis ISO/IEC 19752)

 

Perkate kaip įmonė ir norite apmokėti išankstine sąskaita? rašykite s.kiskiunas@k-s.lt

 

 

Taupykite laiką ir pinigus

Šie staliniai įrenginiai yra greiti, patikimi bei išlaikantys puikų kainos ir kokybės santykį. Įdiegta 250 lapų popieriaus talpa leidžia Jums ilgiau tęsti darbus nepildant popieriaus dėklo. Naudojant didelio našumo eksploatacines medžiagas Jums nereikės švaistyti laiko dažnai keičiant savo dažų kasetes, be to, spalvotai ir nespalvotai spausdintų puslapių kaina taps itin patrauklia. Padidinus produktyvumą ir sumažinus trukdžių laiką, Jūsų biuras dirbs sklandžiau.

 

Pridėkite spalvų savo verslui

Padarykite įspūdį spalvotais verslo dokumentais. DCP-L3550CDW siūlo iki 2400 taškų/vaizde spausdinimo kokybę, o dokumentai yra spausdinami kokybiškai ir profesionaliai pasitelkus LED technologiją. Aparatas ne tik spausdina spalvotai, jame taip pat yra spalvotas jutiklinis ekranas, todėl dažniausiai naudojamas savo funkcijas rasite greitai ir paprastai.

 

Paprasta paruošti darbui, paprasta naudotis

Šis patikimas stalinis įrenginys yra parengtas naudojimui iškart jį išpakavus. Kartu yra pridedama iki 1000 lapų atspausdinanti dažų kasetė, be to, įrenginyje yra paprastai prijungiamo belaidžio tinklo galimybė. Visa tai papildo greitasis spausdinimas iš mobiliojo telefono ir planšetinio kompiuterio bei 50 lapų automatinis dokumentų tiektuvas (ADF) nuskaitymui ir kopijavimui.

 

Sukurta galvojant apie efektyvumą

Šį patvarų stalinį įrenginį paprasta paruošti darbui ir naudoti. Pridedama dažų kasetė atspausdinanti iki 1000, leis Jums naudotis įrenginiu iškart jį išpakavus. Be to, automatinis 2-pusis spausdinimas bei greitojo spausdinimo galimybės sumažins Jūsų rūpesčius ir leis ramiai tvarkyti savo verslą. 

 

Nedidinkite triukšmo biure

Jums nereikia papildomo triukšmo biure, kuris Jus blaškytų. DCP-L3550CDW modelis atspausdina iki 18 puslapių per minutę skleisdamas 47 dB garsą - tai yra tyliau nei kasdieniai pokalbiai biure. Industrijoje pirmaujančios specifikacijos užtikrina, kad šis spalvotas aparatas yra idealus pasirinkimas Jūsų darbo stalui.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių