Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother HL L2310D Visas vaizdas

Brother HL L2310D

A4 vienspalvis spausdintuvas. Automatinis dvipusis spausdinimas. Spausdinimo greitis: 30 PPM. 250 lapų padavimo talpa. Juodo tonerio resursas: 3000 kopijų. Pakuotėje pridedama iki 700 kopijų toneris.

Smulkiau

HL-L2310D

90,75 €
Kaina su PVM

Suderinamumas
Brother HL-L2310D yra tylus, kompaktiškas vienspalvis lazerinis spausdintuvas sukurtas naudoti namuose arba nedideliame biure. Šis spausdintuvas neužima daug vietos ant stalo, todėl puikiai tinka mažoms erdvėms.

Vienas iš mūsų greičiausių ir efektyviausių mažų biuro spausdintuvų. Jums patiks aiškus, kokybiškai ir itin greitai atspausdintas tekstas. Popieriaus dėklo talpa yra didelė, todėl Jums nereikės nuolat jo pildyti - galėsite daryti kitus svarbius darbus.

Pagrindinės savybės

  • Spausdinimo greitis iki 30 lapų/min., keliamas triukšmas - mažiau nei 50dB
  • Automatinis 2-pusis spausdinimas
  • Didelis 250 lapų talpos popieriaus dėklas
  • Pakuotėje pridedama iki 700 lapų* atspausdinanti dažų kasetė (* Apytikslis kasetės našumas remiantis ISO/IEC 19752.)
  • Paprasta parengti darbui ir naudotis
  • Popierius: Standartinis dėklas - paprastas ir perdirbtas popierius (tarp 60 - 163 g/m2), rankinio tiekimo anga - paprastas, perdirbtas, bond popierius (tarp 60 - 230 g/m2)
  • Rekomenduojamas spaudų kiekis: Iki 2000 lapų

 

 

 

Geriausias kainos ir kokybės santykis

Namuose ar biure - išlaidos yra pagrindinis faktorius. Mes užtikrinome, kad HL-L2310D spausdintuvo modeliu butų nebrangu naudotis bei prižiūrėti. Naudodami mūsų didelio našumo rašalo kasetes bei automatinį 2-pusį spausdinimą, galite gerokai sumažinti savo išlaidas.
 

 

Spausdintuvai ateities biurams

HL-L2310D modelis yra sukurtas taip, kad jį būtų galima parengti darbui per kelias minutes, jame yra daugybė laiką taupančių funkcijų, įskaitant iki 30 psl./min. spausdinimo greitį, todėl to svarbaus dokumento Jums niekada nereikės ilgai laukti.

Jums daugiau nereikės pildyti popieriaus dėklo taip dažnai, nes didelis spausdintuvo dėklas talpina 250 lapų. Yra rankinio tiekimo anga, todėl galėsite naudoti įvairių rūšių popierių. Lankstumas ir kokybiškai lazeriu atspausdinti dokumentai - viskas viename kompaktiškame įrenginyje.

 

 

Tylus be jokių kompromisų

Tylus daugiau nereiškia lėtas. Visi asortimento modeliai spausdina tyliai - skleidžia mažesnį nei 50 dB garsą. Šie spausdintuvai puikiai tinka Jūsų darbo stalui, nes jiems tyliai spausdinant visu greičiu Jūs galite nepertraukiamai dirbti.

 

 

Sukurti ilgam naudojimui

Sukurtas veikti ilgiau. Brother vienspalvių spausdintuvų asortimentas yra skirtas Jums ir Jūsų verslui. Pagaminti iš patvarių ir nenusidėvinčių medžiagų leis Jums jaustis ramiai ir užtikrintai dėl tinkamo spausdintuvo veikimo.
 

 

Saugus aplinkai

Brother vienspalviai lazeriniai spausdintuvai atitinka įvairius aplinkos apsaugos standartus įskaitant vokišką "Blue Angel", Šiaurės Europos "Swan" ir "Energy Star". Tai ne tik padeda Jūsų verslui dirbti našiau, tačiau efektyviau panaudojama energija sumažina poveikį aplinkai ir kartu taupo Jūsų pinigus.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės