Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis


Pristatymas ir prekių grąžinimas


1.Prekes pristatysime Jūsų nurodytu adresu

  1.1 Užsakytas prekes pristatysime į bet kurį Lietuvos kampelį. Sandėliuose esančios prekės pristatomos per 1-2 d.d. nuo apmokėjimo patvirtinimo. Transportavimo paslaugas atlieka mūsų partneriai: Venipak, Siuntų pristatymo kaina nepriklauso nuo užsakytų prekių kiekio ir svorio*. Kiekvienas Jūsų užsakymas vykdomas kaip įmanoma greičiau. Prekių, nesančių sandėlyje pristatymas gali užtrukti 7 d.d. ir ilgiau.

  1.2 Prekės pristatomos kiekvieną darbo dieną nuo 10 iki 15 val., todėl pasirinkdami pristatymo adresą gerai apgalvokite, ar Jūs arba Jūsų šeimos nariai galės būti namuose tokiu laiku. Jei abejojate, geriau pasirinkite, kad prekės būtų pristatytos į Jūsų darbovietę ar kitur, kur tikrai bus kam priimti Jums skirtą siuntą arba susitarkite su mūsų vadybininkais dėl patogesnės pristatymo dienos. Deja, tiksliai numatyti, kurią dieną ar valandą bus pristatomas ką tik padarytas užsakymas ne visada galime. Tai priklauso nuo apmokėjimo bei jo patvirtinimo laiko, nuo užsakytų prekių buvimo sandėliuose, atvykimo į sandėlius datų ir laiko, kiekių, sandėlių, iš kurių prekės bus vežamos ir panašių, ne visada galimų tiksliai numatyti ir kontroliuoti aplinkybių. Bet kuriuo atveju, būkite tikri - mes pasiruošę atsakyti į visus Jūsų klausimus ir padaryti viską, kas mūsų valioje ir galioje, kad užtikrintume operatyvų prekių pristatymą Jums!

  1.3 Siuntos gali vėluoti, jei neteisingai nurodėte pristatymo adresą, pašto indeksą, telefono numerį arba jei kurjeris nerado Jūsų numatytu pristatymo laiku. Jei, dėl tam tikrų priežasčių, siuntų tarnybos kurjeris nerado Jūsų namuose - būtinai praneškite mums, tarsimės dėl Jums priimtino naujo pristatymo laiko.

  1.4 Jei dėl kokių nors priežasčių negalite priimti siuntos namuose ar darbovietėje – pasirinkite prekių pristatymą į mūsų biurą ar servisą (Vilniaus mieste), iš kurių prekes pasiimsite Jums patogesniu laiku ir nemokamai. 

2. Prekių priėmimas

  2.1 Pasiimdami prekes, būtinai gerai apžiūrėkite visas pakuotes ir dėžes. Įpakavimas negali būti pažeistas. Jei pastebėjote, kad dėžės atvažiavo netvarkingos – įplėštos, įlenktais kampais, atidarytos arba kitaip fiziškai pažeistos, galite nepriimti tokios siuntos. Jei nuspręsite priimti pažeistą siuntą, reikalaukite, kad siuntos priėmimo – perdavimo arba atskirame pažeistų pakuočių pristatymo akte būtų tiksliai, išsamiai ir vienareikšmiškai aprašyta, kokios būklės pakuotės buvo pristatytos. Bet kuriuo atveju, priimdami pažeistą pakuotę, kurjerio akivaizdoje išpakuokite siuntą ir vizualiai patikrinkite joje esančių prekių būklę.

3. Pristatymo kaina (Kainos nurodytos eurais su PVM):
 
< 20 kg> 20 kg
4.35 EUR5.80 EUR
 

Pastabos:

Jei siunta pristatoma į Kuršių Neriją, už kiekvieną siuntą teks sumokėti papildomą 60 EUR dydžio mokestį.
 
 
* Esant prekės ar prekių svoriui daugiau kaip 40 kg, siūlome su mumis susisiekti ir aptarti pristatymo sąlygas (kontaktai)

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės