Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother DCP T710W Visas vaizdas

Brother DCP T710W

NEGAMINAMAS.Buteliukais pildomas rašalinis spausdintuvas. Spausdintuvo greitis: 12 nespalvotų / 10 spalvotų vaizdų per minutę spausdinimo greitis. Atspausdinkite 6500 lapų vienu rašalo papildymu. Automatinis dokumentų tiektuvas (ADF). Spausdina iki 300 g/m2,popierių. Belaidis WIFI ryšys. 

Smulkiau

DCP-T710W

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

Namų ūkiams ir nedideliems biurams, kuriems reikia spausdinti didelius kiekius dokumentų, tačiau norintiems mažų atspausdinto puslapio kaštų, daugiau nebereikės ieškoti tinkamo spausdintuvo. DCP-T710W modelis ne tik užima mažai vietos, bet ir patikimai spausdina, kopijuoja, nuskaito bei padeda sutaupyti. Jo paprasta rašalo talpos pripildymo sistema leis Jums atspausdinti iki 6500 lapų, todėl vieno atspausdinto lapo kaštai žymiai sumažės.
 

Pagrindinės savybės

  • 12 nespalvotų / 10 spalvotų vaizdų per minutę spausdinimo greitis
  • Atspausdinkite 6500 lapų vienu rašalo papildymu
  • Paprastai prisijunkite ir dalinkitės savo belaidžiame tinkle
  • Nuskaitykite ir kopijuokite daug puslapių turinčius dokumentus naudodamiesi automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF)
  • 2x juodos, 1x cyan, 1x magenta, 1x geltonos spalvų rašalo buteliukai pridedami pakuotėje

 

Overview_DCPT710

 

Spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcionalizmas

Itin tiksliai atspausdinti dokumentai, aiškios kopijos ir ypatingai aukštos raiškos nuskaitymas - DCP-T710W yra idealus daugiafunkcinis prietaisas išpildantis esminius mažų biurų reikalavimus. Ir visa tai telpa viename stilingame bei kompaktiškame aparate.

Paper-handling_DCPT710W

 

Patogus popieriaus valdymas

Mes žinome, kokia svarbi yra galimybė dirbant namuose ar biure atlikti keletą užduočių vienu metu - kaip ir tinkamas bei patikimas biuro įrangos veikimas. Štai todėl DCP-T710W modelį papildėme įvairiomis popieriaus valdymo funkcijomis. 150 lapų talpos standartinis popieriaus dėklas leis rečiau pildyti popieriaus atsargas. Be to, naudodamiesi 20 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu galėsite kopijuoti ar nuskaityti dokumentus greičiau - nereikės rankiniu būdu dėti lapų po vieną, todėl galėsite daryti kitas užduotis.

Ink-tanks_DCPT710

 

Išlaidas mažinančios rašalo atsargos

Pakuotėje, kartu su DCP-T710W, gausite 2x juodo (6500 puslapių našumo), 1x cyan, 1x magenta ir 1x geltono (5000 puslapių našumo) rašalo buteliukus. Galėsite spausdinti iškart, o rašalo užteks ilgam, todėl vieno puslapio atspausdinimo išlaidos bus itin mažos.

Naudodami originalų Brother rašalą atspausdinsite aukščiausios kokybės dokumentus, Jūsų spausdintuvas veiks puikiai bei sutaupysite pinigų išvengdami pakartotinių spausdinimų ar neveikiančių rašalo kasečių

Connectivity_DCPT710W

 

Daugybė jungčių galimybių

Naudodamiesi DCP-T710W modeliu galėsite rinktis, kaip spausdinti - ar prisijungus USB jungtimi, ar Wi-Fi. Netgi galėsite spausdinti iš bet kurios vietos greitai ir paprastai pasitelkę savo mobilųjį telefoną ar planšetinį įrenginį. Visada galėsite atspausdinti tą paskutinę akimirką gautą dokumentą.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės