Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother MFC T910DW Visas vaizdas

Brother MFC T910DW

NEGAMINAMAS.Buteliukais pildomas rašalinis spausdintuvas. Spausdinimo greitis: 12 nespalvotų / 10 spalvotų vaizdų per minutę spausdinimo greitis. Atspausdinkite 6500 lapų vienu rašalo papildymu. Faksas. Automatinis dokumentų tiektuvas (ADF). Spausdina iki 300 g/m2 popierių. Belaidis WIFI ryšys. 3 metų garantija.

Smulkiau

MFCT910DW

3 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

MFC-T910DW yra tikrai universalus spausdintuvas siūlantis spausdinimo, kopijavimo, nuskaitymo ir faksogramų siuntimo funkcijas, kuriuo galima atspausdinti iki 50000 lapų. MFC-T910DW yra ne tik funkcionalus, bet ir padeda Jums sutaupyti  – jo paprasta rašalo talpos pripildymo sistema leis Jums atspausdinti iki 6500 lapų, todėl vieno atspausdinto lapo kaštai žymiai sumažės. 


Pagrindinės savybės

  • 12 nespalvotų / 10 spalvotų vaizdų per minutę spausdinimo greitis
  • Atspausdinkite 6500 lapų vienu rašalo papildymu
  • Paprastai prisijunkite ir dalinkitės savo belaidžiame tinkle
  • Nuskaitykite ir kopijuokite daug puslapių turinčius dokumentus naudodamiesi automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF)
  • 2x juodos, 1x cyan, 1x magenta, 1x geltonos spalvų rašalo buteliukai pridedami pakuotėje

 

Overview_MFCT910DW

Spausdinimo, kopijavimo ir nuskaitymo funkcionalizmas

Itin tiksliai atspausdinti dokumentai, aiškios kopijos ir ypatingai aukštos raiškos nuskaitymas - MFC-T910W yra idealus daugiafunkcinis prietaisas išpildantis esminius mažų biurų reikalavimus. Ir visa tai telpa viename stilingame bei kompaktiškame aparate.

Paper-handling_MFCT910DW

Patogus popieriaus valdymas

Mes žinome, kokia svarbi yra galimybė dirbant namuose ar biure atlikti keletą užduočių vienu metu - kaip ir tinkamas bei patikimas biuro įrangos veikimas. Štai todėl MFC-T910DW modelį papildėme įvairiomis popieriaus valdymo funkcijomis. 150 lapų talpos standartinis popieriaus dėklas leis rečiau pildyti popieriaus atsargas. Be to, naudodamiesi 20 lapų automatiniu dokumentų tiektuvu galėsite kopijuoti ar nuskaityti dokumentus greičiau - nereikės rankiniu būdu dėti lapų po vieną, todėl galėsite daryti kitas užduotis.

Connectivity_MFCT910DW

 

Daugybė jungčių galimybių

Naudodamiesi MFC-T910DW modeliu galėsite rinktis, kaip spausdinti - belaide arba laidine LAN jungtimi. Netgi galėsite spausdinti iš bet kurios vietos greitai ir paprastai pasitelkę savo mobilųjį telefoną ar planšetinį įrenginį. Visada galėsite atspausdinti tą paskutinę akimirką gautą dokumentą.

Ink-tanks_MFCT910DW

 

Išlaidas mažinančios rašalo atsargos

Pakuotėje, kartu su MFC-T910W, gausite 2x juodo (6500 puslapių našumo), 1x cyan, 1x magenta ir 1x geltono (5000 puslapių našumo) rašalo buteliukus. Galėsite spausdinti iškart, o rašalo užteks ilgam, todėl vieno puslapio atspausdinimo išlaidos bus itin mažos.

Naudodami originalų Brother rašalą atspausdinsite aukščiausios kokybės dokumentus, Jūsų spausdintuvas veiks puikiai bei sutaupysite pinigų išvengdami pakartotinių spausdinimų ar neveikiančių rašalo kasečių

LCD_MFCT910DW

 

Lengvai valdykite spausdintuvą

Spausdintuvo valdymas dar niekada nebuvo toks paprastas. MFC-T910DW 4,5 cm įstrižainės LCD ekrane paprastai raskite ir atlikite užduotis - spausdinimas, kopijavimas, nuskaitymas ar faksogramų siuntimas bus išpildytas itin greitai.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės