Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother QL 810W Visas vaizdas

Brother QL 810W

Etikečių spausdintuvas su USB, Wi-Fi jungtimis ir AirPrint. Spausdina juodos ir raudonos spalvų tekstą. DK etikečių sąrašas: http://printneta.lt/DK_juosteles.pdf

Smulkiau

QL 810W

Pasiekiamumas: Pristatymas per 5-7 darbo dienas

132,00 €
Kaina su PVM

Šį didelio greičio etikečių spausdintuvą USB arba Wi-Fi jungtimis galima prijungti prie PC, Mac kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba planšečių. Įdiegtą P-touch Editor Lite etikečių kūrimo programinę įrangą labai paprasta naudoti - tiesiog prijunkite savo kompiuterį, paspauskite simbolį programinei įrangai paleisti ir kurkite bei spausdinkite savo etiketes. Arba naudokite pažangią P-touch Editor etikečių kūrimo programinę įrangą brūkšniams kodams, paveikslėliams ir kitoms funkcijoms.

Pažangus spausdinimo mechanizmas ir specialus ritinėlis etiketėms leis Jums spausdinti juoda ir raudona spalvomis nenaudojant rašalo arba dažų.

Atradus, kad naudojant vieną iš nenutrūkstančių etikečių ritinėlių, įmontuota pjaustykle atpjausite Jums reikiamo dydžio etiketes iki vieno metro ilgio, nesunku suprasti, kodėl QL-810W modelis yra puikus pasirinkimas biurams, darbo grupėms, pašto tvarkymui ir registratūroms.

 

Pagrindinės savybės

  • USB ir Wi-Fi jungtys su AirPrint palaikymu
  • Spausdinkite iki 62 mm pločio etiketes iš PC kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba planšečių
  • Įmontuotos etikečių redagavimo programinės įrangos nereikia įdiegti. Užtenka vieno paspaudimo mygtuku, kad ją paleistumėte
  • Spausdinkite juoda ir raudona spalvomis nenaudodami rašalo arba dažų
  • Įmontuota pjaustyklė leis Jums sukurti norimo ilgio etiketes
  • Įkraunama Li-ion baterijų stotelė

 

Spausdinkite etiketes taip, kaip Jūs norite

 

Šį pažangų etikečių spausdintuvą lengva parengti darbui ir naudoti, jis sukurtas užimtiems biurams. Naudojama USB jungčių technologija - tiesiog prijunkite savo PC arba Mac kompiuterį ir paleiskite įmontuotą programinę įrangą. Jums nereikės diegti spausdintuvo tvarkyklių. Daugiau ženklinimo galimybių turėsite atsisiuntę nemokamą P-touch Editor etikečių kūrimo programinę įrangą ir tvarkykles spausdintuvui - galėsite kurti ir spausdinti etiketes su tekstu, rėmeliais, brūkšniniais kodais ir paveikslėliais. Belaidžiu tinklu, naudodami P-touch Editor Lite LAN programinę įrangą, spausdintuvu galėsite dalintis su bendradarbiais.


 

Laidinė ir belaidė jungtys bei AirPrint suderinamumas

Spausdintuve yra įdiegta USB, Wi-Fi jungtys ir AirPrint, todėl galite pasirinkti, ar jį naudosite kaip asmeninį stalinį etikečių spausdintuvą, ar kitiems taip pat leisite juo naudotis iš PC ar Mac kompiuterių jungiantis prie Jūsų belaidžio tinklo.

 


 

Spausdinkite iš PC, Mac, iOS ir Android įrenginių

 

Pasirinkite etikečių kūrimo ir spausdinimo būdą. Atsisiųskite nemokamą P-touch Editor etikečių kūrimo programinę įrangą PC ir Mac kompiuteriams. Galėsite kurti etiketes su tekstu, brūkšniniais kodais, vaizdais ir rėmeliais. Arba iš savo programėlių saugyklos galite parsisiųsti nemokamą iPrint & Label programėlę iOS ir Android įrenginiams - galėsite belaidžiu būdu greitai kurti ir spausdinti etiketes iš savo mobiliųjų įrenginių.


Veikia su Microsoft Word/Excel/Outlook

Išryškinkite, paspauskite ir spausdinkite tekstinius duomenis tiesiai iš Word, Excel ir Outlook programų! P-touch Editor Microsoft Office priedas (tik Windows operacinei sistemai) leis jums vienu paspaudimu spausdinti etiketes su kasdien naudojama informacija. Išryškinkite savo tekstą, paspauskite priedą ir etiketė bus atspausdinta. Be to, tekstą išsaugotą Excel arba .csv formato dokumentuose galite perkelti į P-touch Editor ir pritaikyti savo etikečių maketavimą - galėsite atspausdinti daug to paties formato (dizaino) etikečių. Puikiai tinka adresų, produktų ir kainų etikečių spausdinimui.


 

 

Spausdinkite įvairių dydžių etiketes juoda ir raudona spalvomis

Ritinėliai yra skirti įprastinėms nustatytų matmenų etiketėms ruošti arba nenutrūkstamo ilgio etiketėms - įmontuota pjaustyklė atpjaus Jums reikiamo ilgio etiketę (iki vieno metro). Taip pat galėsite atkreipti dėmesį į svarbią informaciją ją etiketėse išryškindami raudonaspalva. Puikiai tinka galiojimo datos, alergenų ir kitos svarbios informacijos išryškinimui.

*reikalingas DK-22251 ritinėlis

 


 

Waterproof P-touch laminated label tested to the extreme

 

 

Li-ion baterijų stotelė

Gali būti tokių situacijų, kai Jums reikės spausdinti etiketes toli nuo elektros energijos šaltinių, pvz. naudoti spausdintuvą ir spausdinti iš planšetės prekybos, sveikatos apsaugos arba panašiose pramonės šakose. Li-ion baterijų stotelė yra greitai įkraunama ir ją visiškai įkrovus galima atspausdinti tūkstančius etikečių.

 


 

 

 

Didelis etikečių pasirinkimas skirtingiems poreikiams

QL serijos etikečių spausdintuvuose naudojami Brother DK ritinėliai - lengvai įstatomi ritinėliai leidžiantys greitai keisti etiketes. Yra keli ritinėlių tipai:

  • Numatytų matmenų lipnios popierinės ir plastmasine plėvele dengtos etiketės.
  • Nenutrūkstamo ilgio lipnios popierinės ir plastmasine plėvele dengtos etiketės, kurias galima supjaustyti Jums reikiamu ilgiu (iki 1 metro).
  • Nelipnios kortelės puikiai tinkančios kvitams ir vardų kortelėms
  • Lipnios etiketės, kurias galima pašalinti ir priklijuoti iš naujo.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Telefonas:+370 68 568 153

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių