Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother QL 820NWB Visas vaizdas

Brother QL 820NWB

Etikečių spausdintuvas su Wi-Fi, laidinio eterneto, Bluetooth jungtimis, AirPrint ir LCD ekranu. DK etikečių sąrašas: http://printneta.lt/DK_juosteles.pdf

Smulkiau

QL 820NWB

Pasiekiamumas: Pristatymas per 5-7 darbo dienas

185,00 €
Kaina su PVM

Spausdinkite etiketes iš PC, Mac kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba planšečių naudodami USB, eterneto, Wi-Fi ir Bluetooth jungtis. Arba naudokite spausdintuvą autonomiškai, įmontuotu apšviečiamu LCD ekranu pasirinkdami ir spausdindami anksčiau sukurtas ir į atmintį įkeltas etiketes.

Su specialiais ritinėliais galite spausdinti etiketes juoda ir raudona spalvomis nenaudojant rašalo arba dažų.

Naudojant nenutrūkstančius etikečių ritinėlius, prietaise įmontuota pjaustykle atpjausite Jums reikiamo dydžio etiketes iki vieno metro ilgio.Tai vienas iš pažangiausių etikečių spausdintuvų.

Pagrindinės savybės

  • USB, eterneto, Wi-Fi ir Bluetooth jungtys su MFi ir AirPrint palaikymu
  • Spausdinkite iki 62 mm pločio etiketes iš PC kompiuterių, išmaniųjų telefonų arba planšečių. Arba naudodami įmontuotą valdymo skydelį spausdinkite etiketes saugojamas atmintyje
  • Didelis apšviečiamas LCD ekranas paprastam prietaiso parengimui ir naudojimui
  • Spausdinkite juoda ir raudona spalvomis nenaudodami rašalo arba dažų
  • Įmontuota pjaustyklė leis Jums sukurti norimo ilgio etiketes
  • Įkraunama Li-ion baterijų stotelė

 

Spausdinkite etiketes nenaudodami kompiuterio
QL-820NWB modelis veikia kaip įprastinis etikečių spausdintuvas - tiesiog sukurkite savo etiketę PC ar Mac kompiuteriu, tada ją atspausdinkite. Be to, dažnai naudojamas etiketes galite įkelti į prietaiso vidinės atminties saugyklą. Valdymo skydeliu peržiūrėkite saugojamas etiketes, pasirinkite ir atspausdinkite reikiamą etiketę. Galite netgi atspausdinti esamą datą ir laiką arba leisti spausdintuvui apskaičiuoti būsimą. Tai puikiai tinka spausdinant maisto pakuočių etiketes ir pateikiant duomenis "testavimo data / artimiausias testavimas".


 

Įvairių jungčių galimybės

Prietaise yra įmontuotos USB, laidinio eterneto, Wi-Fi ir Bluetooth jungtys. AirPrint ir MFi atestacijos (sukurta iPod/iPhone/iPad įrenginiams) užtikrina maksimalų suderinamumą su Apple produktais.

 


 

Spausdinkite iš PC, Mac, iOS ir Android įrenginių

 

Nemokama P-touch Editor etikečių kūrimo programine įranga PC ir Mac kompiuteriams galėsite kurti etiketes su tekstu, brūkšniniais kodais, vaizdais ir rėmeliais. Arba iš savo programėlių saugyklos galite parsisiųsti nemokamą iPrint & Label programėlę iOS ir Android įrenginiams - galėsite belaidžiu būdu greitai kurti ir spausdinti etiketes iš savo mobiliųjų įrenginių.


Spausdinimas iš Microsoft Office programos ir duomenų bazių

P-touch Editor Microsoft Office priedas (tik Windows operacinei sistemai) leis jums vienu paspaudimu pasirinkti ir spausdinti duomenis tiesiai iš Word, Excel ir Outlook programų! Be to, tekstą išsaugotą Excel arba .csv formato dokumentuose galite perkelti į P-touch Editor. Tiesiog patalpinkite kiekvieną laukelį ant etiketės maketo ir galėsite atspausdinti daug to paties formato (dizaino) etikečių. Puikiai tinka adresų, produktų ir kainų etikečių spausdinimui.


 

 

Spausdinkite įvairių dydžių etiketes juoda ir raudona spalvomis

Ritinėliai yra skirti įprastinėms nustatytų matmenų etiketėms ruošti arba nenutrūkstamo ilgio etiketėms - įmontuota pjaustyklė atpjaus Jums reikiamo ilgio etiketę (iki vieno metro). Taip pat galėsite atkreipti dėmesį į svarbią informaciją ją etiketėse išryškindami raudona* spalva. Puikiai tinka galiojimo datos, alergenų ir kitos svarbios informacijos išryškinimui.

*reikalingas DK-22251 ritinėlis
 

 

Waterproof P-touch laminated label tested to the extreme

 

 

Įmontuotas LCD ekranas paprastam naudojimui

Didelis apšviečiamas grafinis ekranas leidžia paprastai pasirinkti etiketes, kurias norite spausdinti, saugojamas atmintyje. Prietaisą paruošti naudojimui ir jį konfigūruoti tampa daug lengviau. Be to, sutrikus prietaiso veikimui, ekrane atsiranda nurodymai kaip išspręsti kilusią problemą.

 


 

 

 

Li-ion baterijų stotelė

Gali būti tokių situacijų, kai Jums reikės spausdinti etiketes toli nuo elektros energijos šaltinių, pvz. naudoti spausdintuvą ir spausdinti iš planšetės prekybos, sveikatos apsaugos arba panašiose pramonės šakose. Li-ion baterijų stotelė yra greitai įkraunama ir ją visiškai įkrovus galima atspausdinti tūkstančius etikečių.

 


 

 

Didelis etikečių pasirinkimas skirtingiems poreikiams

QL serijos etikečių spausdintuvuose naudojami Brother DK ritinėliai - lengvai įstatomi ritinėliai leidžiantys greitai keisti etiketes. Yra keli ritinėlių tipai:

  • Numatytų matmenų lipnios popierinės ir plastmasine plėvele dengtos etiketės.
  • Nenutrūkstamo ilgio lipnios popierinės ir plastmasine plėvele dengtos etiketės, kurias galima supjaustyti Jums reikiamu ilgiu (iki 1 metro).
  • Nelipnios kortelės puikiai tinkančios kvitams ir vardų kortelėms
  • Lipnios etiketės, kurias galima pašalinti ir priklijuoti iš naujo.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Telefonas:+370 68 568 153

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių