Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Spalvotas etikečių spausdintuvas Brother VC 500W Visas vaizdas

Spalvotas etikečių spausdintuvas Brother VC 500W

Spalvotas terminis etikečių spausdintuvas Brother VC 500W. Integruota belaidžio ryšio plokštė (WIFI). Spalvotai spausdinti reikalinga speciali juostelė  5 m. ilgio : 9, 12, 19, 25 ir 50 mm pločio (CK 1000, 1001, 1002, 1003, 1004, 1005 ). Spausdina iš mobiliųjų įrenginių. Automatinis kirpiklis.  Garantija: 36 mėn. 

Smulkiau

Brother VC 500W

Kurkite savo verslui pritaikytą ženklinimą. Taip pat puikiai tinka meniniams projektams bei kitų objektų ženklinimui namuose.  

Veikia ZINK® Zero-Ink® spausdinimo technologijos pagrindu - įvairiaspalvės etiketės atspausdinamos  nenaudojant rašalo.

Pirmasis įvairiaspalvis kompaktiškas stalinis etikečių spausdintuvas iš Brother yra tikrai revoliucingas gaminys etikečių spausdintuvų, skirtų biurams, rinkoje. Tai pirmas kartas, kai galite spausdinti bet kokių reikiamų spalvų kombinacijų etiketes, todėl jos puikiai tinka dokumentų, bylų ir archyvų kodavimui naudojant spalvas.

Įtraukite daugiaspalvius, nuotraukų kokybės vaizdus, tokius kaip kompanijos logotipai arba darbuotojų bei lankytojų nuotraukos ant saugos leidimų.

VC-500W modelyje yra įdiegtos belaidė ir USB jungtys, todėl spausdintuvą galėsite prijungti prie savo PC arba Mac kompiuterio ir naudotis nemokama P-touch Editor etikečių kūrimo programine įranga skirta staliniams kompiuteriams arba, prijungę prie Apple ar Android įrenginio, galėsite naudoti Brother Color Label Editor programėlę.

Pagrindinės savybės

  • Atspausdina nuo 9 mm iki 50 mm pločio etiketes
  • ZINK® Zero-Ink® spausdinimo technologija atspausdina įvairiaspalves etiketes be rašalo!
  • Suderinama su PC ir Mac (USB jungtimi) ir išmaniaisiais telefonais/planšetiniais kompiuteriais (Wi-Fi jungtimi) Kompaktiško
  • Kompaktiško dizaino, todėl lengvai telpa ant stalo
  • Įdiegtas režtukas leidžia sukurti norimo ilgio etiketes
 

 

Fotografinė etikečių spausdinimo kokybė

VC-500W yra pirmasis visomis spalvomis spausdinantis Brother etikečių spausdintuvas. Tai pirmas kartas, kai galite spausdinti įvairiomis spalvomis ir kurti etiketes biurui stebinančias savo vaizdingumu. Arba padarykite dar didesnį įspūdį pridėdami spalvotų vaizdų ar kompanijos logotipų.  

 

Spausdinkite be rašalo

ZINK® - spausdinimo technologija be rašalo (Zero-Ink® Printing Technology), kuri slypi etikečių ritinėliuose. Specialūs popieriuje esantys spalvoti kristalai veikiami šilumos sukuria įvairiaspalves etiketes nenaudojant rašalo kasečių. Tai reiškia, kad sutaupote pinigų, o spausdintuvas tampa ypatingai kompaktišku.

VC-500W being used on a computer

 

PC ir Mac jungtys

Prisijunkite prie savo kompiuterio USB jungtimi, tuomet Brother P-touch Editor etikečių kūrimo programine įranga kurkite ir spausdinkite įvairiaspalves etiketes. Užtikrinkite savo pranešimo aiškumą patalpindami vaizdus, pridėdami rėmelius ir įtraukdami iliustracijas.
 

 

Spalvotų etikečių redagavimo programėlė skirta iOS/Android

Savo išmaniuoju telefonu arba planšetiniu kompiuteriu sukurkite etiketes ir belaidžiu būdu jas nusiųskite į Brother VC-500W įvairiaspalvių etikečių spausdintuvą. Išlaisvinkite savo kūrybiškumą rinkdamiesi mėgstamiausius šriftus, iliustracijas, rėmelius ir nuotraukas, kurias norėtumėte patalpinti savo etiketėse. 
 

 

AirPrint paprastam nuotraukų spausdinimui

AirPrint yra Apple technologija padedanti Jums sukurti kokybiškus spaudinius neatsiunčiant ir neinstaliuojant jokių tvarkyklių. Spausdinkite nuotraukas iš savo fotoaparato Brother VC-500W spausdintuvu prisijungę iPhone arba iPad Wi-Fi jungtimi.
 

 

Etikečių pločio įvairovė

Siūlome maksimalų lankstumą, nes etiketės yra 9, 12, 19, 25 ir 50 mm pločio. Nepaisant kompaktiško dydžio, kiekvienas etikečių ritinėlis yra 5 metrų ilgio - pakaks net didžiausioms ženklinimo užduotims įgyvendinti.


 

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės