Kategorijos

Gamintojai

Naujienlaiškis

Brother ADS 2700W Visas vaizdas

Brother ADS 2700W

Mažas bet galingas 35 psl./min. atskenuojantis 2-pusis stalinis dokumentų skaitytuvas su laidinio (Ethernet) ir belaidžio tinklo (WIFI) jungtimi bei spalvotu jutikliniu ekranu.

Smulkiau

Brother ADS 2700W

Pasiekiamumas: Pristatymas per 5-7 darbo dienas

447,70 €
Kaina su PVM

5 kitos prekės toje pačioje kategorijoje:

ADS-2700W turi daugybę funkcijų ir yra patikimas dokumentų skaitytuvas už prieinamą kainą. Yra Wi-Fi, laidinio tinklo ir didelio greičio USB 2.0 jungtis, spalvotas jutiklinis LCD ekranas, kuriuo paprasta naudotis, galima naudoti su Windows/Mac/Linux operacinėmis sistemomis, nuskaityti į USB laikmeną ir kt.

Pagrindinės savybės

  • Laidinė LAN, Wi-Fi tinklo ir didelio greičio USB 2.0 jungtys - paprasta prijungti prie stalinių ir nešiojamųjų kompiuterių bei mobiliųjų įrenginių
  • 7,1 cm skersmens spalvotas jutiklinis LCD ekranas leidžia lengvai valdyti įrenginį bei veiksmingai sukurti greitąsias funkcijas
  • Greitas 35 psl./min./70 vaizdų/min. 2-pusis spalvotas nuskaitymas su paprasta automatinio nuskaitymo paleidimo galimybe
  • Įvairių popieriaus rūšių apdorojimas (įskaitant čekius ir plastmasines ID korteles) su 50-lapų talpos automatiniu dokumentų tiektuvu (ADF)
  • Nuskaitymas į PDF, kuriame galima atlikti paiešką, dokumentą, el. pašto serverį, optinį simbolių atpažinimą, vaizdą, tinklą, SFTP, FTP ir USB laikmeną
  • Yra galinga dokumentų ir vizitinių kortelių tvarkymo programinė įranga skirta Windows ir Mac operacinėms sistemoms

 

Su belaidžio ir laidinio tinklo jungtimi, jutikliniu LCD ekranu, suderinamas su Windows/Mac, galimybe nuskaityti į USB laikmeną ir kitur, ADS-2700W yra patikimas dokumentų skaitytuvas už prieinamą kainą.

 

Brother ADS document scanners for offices

Nuskaitykite ir optimizuokite įvairių tipų dokumentus

Vartotojai gali nuskaityti į PDF dokumentą, kuriame galima atlikti paiešką, el. paštą, OCR (optinį vaizdų atpažinimą), vaizdą ir tiesiai į USB laikmenas, o vaizdų apdorojimo funkcijos, tokios kaip automatinis vaizdų išlyginimas ir skylamušio žymių pašalinimas užtikrina, kad skaitmeninės dokumentų kopijos yra daugiau nei vien vaizdai - jie tampa optimizuotais, verslui paruoštais dokumentais.
 
Scanner software bundled for Windows and macOS


Nemokamas programinės įrangos paketas atsisiuntimui

Šis Brother skaitytuvas paruoštas naudojimui kartu su galinga Nuance® ir NewSoft® dokumentų valdymo programine įranga skirta Windows ir macOS operacinėms sistemoms. Programinė įranga puikiai tinka PDF formato dokumentų kūrimui ir redagavimui.

 

  • Nemokamas atsisiuntimas - WindowsBrother iPrint&Scan staliniams ir mobiliems įrenginiams, Nuance® PaperPort 14 SE, NewSoft® Presto!® BizCard OCR (optinis simbolių atpažinimas) ir Remote Setup 
  • Nemokamas atsisiuntimas - macOSBrother iPrint&Scan staliniams ir mobiliems įrenginiams, NewSoft® Presto!® PageManager®, NewSoft® Presto!® BizCard OCR (optinis simbolių atpažinimas) ir Remote Setup
 
Brother ADS-2700W ADS-2200 scanner connectivity


Prijunkite visą biurą USB jungtimi, eternetu arba belaidžiu ryšiu

Belaidę ir laidinę jungtis turintis Brother ADS-2700W leidžia nuskaityti dokumentus tiesiai iš įrenginio į įvairius prietaisus naudojantis bendrai prieinamu prisijungimu, todėl komandos ir skyriai gali lengvai dalintis dokumentais.

Brother ADS-2700W skaitytuvo jutiklinis ekranas iš arti

Lengvai pasiekiamos funkcijos su 7,1 cm skersmens jutikliniu LCD ekranu

Naudodamiesi spalvotu jutikliniu ekranu, nuskaitytus dokumentus galite iškart siųsti į sukurtas paskyras - tai sutaupys Jums laiko, darbuotojams reikės mažiau mokymų, o nustatymų užrakinimo funkcija užtikrins didesnį saugumo lygį biure.
 
Brother ADS-2200 ADS-2700W document scanners for office use


Mažas, tačiau efektyvus ir patvarus

Atspausdintų dokumentų dėklą nulenkus į prietaiso vidų, šis vietą taupantis stalinis skaitytuvas tampa panašaus pločio ir ilgio kaip vienas A4 formato popieriaus lapas. 

Šis kompaktiškas, 35 psl./min. nuskaitantis skaitytuvas yra tvirtas ir patikimas - jame įmontuota pasyvi ritininė sistema gali atlaikyti tūkstančius kasdienių nuskaitymų.

Brother ADS-2700W ADS-2200 scanner ADF document handling

50 lapų talpos automatinis dokumentų tiektuvas

Jo galimybė apdoroti įvarius nuskaitomus paviršius (įskaitant dvipusius dokumentus, mažus čekius ir iki 1,32 mm storio plastmasines ID korteles) vienu kartu, leidžia vartotojams greitai ir efektyviai nuskaityti verslui labai reikalingus dokumentus.

SVARBU! Pranešimas dėl  Covid-19 viruso ir apsaugos   


Susisiekite su mumis telefonu

Darbo laikas: I-IV 8:00 - 17:00 V- 8:00 - 15.45 VI - VII - Nedirbame

Rašykite mums el. paštu

Norite įsigyti kaip įmonė? Išankstinės sąskaitos generavimui rašykite s.kiskiunas@k-s.lt


 


MES SU JUMIS JAU 23-EJUS METUS!


Įmonės rekvizitai:
UAB "Kopijavimo sistemos"
Įmonės kodas: 123632266
PVM mokėtojo kodas: LT236322610
Adresas: S. Žukausko g. 33, LT-09129 Vilnius
------------------------
Ofiso tel. nr: +370-52 1111 33


Naujos prekės

» Šiuo metu nėra naujų prekių